Шліфмашина кутова, 950 Вт, діаметр кола 125 мм, 12000 об./хв INTERTOOL WT-0222
Доставка
Оплата
Характеристики
Опис
Кутова шліфувальна машина (КШМ) або болгарка приходить на допомогу за необхідності виконати різання, шліфування, зачищення або полірування. Це один з найпоширеніших інструментів, завдяки можливості роботи з бетоном, металом, деревом, склом, керамічною плиткою, каменем, цеглою, пластиком і т. ін.
Ефективність
Потужність двигуна складає 950 Вт, максимальні оберти диска – 12 000 об/хв. Дана модель чудово впорається з обробкою металу, дерева, бетону, каменю, плитки та інших матеріалів. Болгарка сумісна з дисками діаметром 125 мм, з посадковим отвором 22.2 мм, що дозволяє без проблем підібрати до неї оснащення стандартних розмірів.
Надійність
Ефективне охолодження двигуна забезпечується великими вентиляційними отворами, які служать для швидкого відведення гарячого повітря з робочої зони. Захист від механічних пошкоджень та гарне тепловідведення забезпечується завдяки металевому редуктору. Статор залитий епоксидною смолою, ротор вкритий лаком.
Зручність у роботі
Для комфортної роботи без втоми, в комплекті є додаткова ручка, що встановлюється з трьох сторін.
Болгарка зручно лежить в руці і зберігає обороти навіть під час великих навантаженнь. Кнопка «пуск» розміщена збоку на корпусі, спеціально під великим пальцем - для зручної роботи однією рукою.
Фіксатор пускової кнопки дозволяє переводити кутову шліфмашину в режим безперервної роботи, що дуже зручно під час зачистки та шліфування.
Мережевий дріт має довжину 3 метри, він прогумований, еластичний і морозостійкий. Посилений у місці стику з інструментом, це запобігає появі заломів.
Безпека
Для захисту оператора від іскор, уламків та сміття, що летять, над диском встановлений захисний кожух. Не варто забувати, що будь-який електроінструмент травмонебезпечний. Щоб уникнути травм, при роботі шліфувальною машиною дуже важливо дотримуватися техніки безпеки, а також використовувати засоби особистого захисту.
Болгарки №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія у 2021 році.