Довгогубці прямі 180 мм, 40CrV, фосфатовані, поліровані. INTERTOOL NT-0138
Доставка
Оплата
Характеристики
Опис
Універсальне застосування
Щипці подовжені або довгогубці, зручні під час роботи у важкодоступних місцях, там, де звичайні плоскогубці не дотягнуться або не підлізуть. Також вони слугують для утримання різних дрібних деталей, цвяхів, проводків. З їхньою допомогою готують дроти під монтаж: відрізають, і випрямляють дріт під клему та ін.
Можливості
Губки з рівномірно розташованими зубцями захоплюють практично будь-яку форму, включно з плоскою заготовкою, тонким листовим матеріалом, прутами, а також шестигранні та квадратні кріпильні деталі. Також із їхньою допомогою можна згинати тонкі плоскі деталі, дріт тощо.
Робота у важкодоступних місцях
Порівнюючи із загальною довжиною, ці плоскогубці мають дуже довгий і тонкий ніс, який проникає глибоко у важкодоступні місця та забезпечує зручне захоплення дрібних деталей.
Різак для дроту
Кусачки, розташовані на початку губок, можуть акуратно перерізати мідну, алюмінієву та загартовану сталевий дріт завдяки оптимальному куту заточування лез 65 градусів. Забезпечують гладкий і чистий зріз, що вимагає мінімальних зусиль.
Висока якість виготовлення
Виготовлені щипці з 40CrV сталі, методом кування, мають підвищену зносостійкість і міцність. Ручки та губки інструмента щільно змикаються, без проміжків і люфтів. Різальні крайки (кусачки) і зубці, виточені з високою точністю для якісного різання й утримання деталей. З'єднувальний шарнір надійний і забезпечує плавний хід.
Довгогубці фосфатовані — стійкі до механічних пошкоджень і захищені від корозії. Всі відкриті частини поліровані, без мікротріщин і подряпин, що також продовжує термін експлуатації інструмента.
Зручні ручки
Широкий закруглений профіль ручок рівномірно розподіляє зусилля по руці, зменшуючи напругу та тиск. Спеціальні упори під пальці та гумові накладки запобігають зісковзуванню долоні та забезпечують зручну роботу.
Шарнірно-губцевий інструмент No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна премія у 2021 році.